امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آوردن سایت به صفحه اول گوگل
#1
آوردن سایت به صفحه اول گوگل
یکی از مهم ترین اقدامات و فعالیت هایی که پس از طراحی سایت می بایست صورت گیرد بهینه سازی کلمات کلیدی و آوردن سایت به صفحه اول گوگل می باشد. در واقع طراحی سایت می بایست با کلید واژه هایی که توسط کاربران مورد جستجو قرار می گیرد در رتبه های برتر نتایج گوگل نمایش داده شود و کسب رتبه های برتر با کلمات غیر مرتبط و کلماتی که تعداد سرچ پایینی در موتورهای جستجو دارند کار دشواری نبوده و حتی نتیجه مثبتی برای شما به دنبال نخواهد داشت.
از آنجایی که با قرار گرفتن در صفحه ی اول گوگل خصوصا نتایج اولیه می توانید نرخ ترافیک زیادی به به صورت رایگان از طرف گوگل کسب کنید با انجام پروسه ی بهینه سازی به صورت استاندارد و اصولی موفقیت را از آن خود و کسب وکارتان کنید. برای انجام این فرآیند به طور صحیح نیازمند دانش و آگاهی لازم این کار هستید و یا این که انجام پروژه ی بهینه سازی طراحی سایت خود را به دست کارشناسان سئو و شرکت های مربوطه بسپارید.مزایای کسب نتایج برتر گوگل در طراحی سایت چیست ؟
برای مثال تصور کنید که به دنبال کالا و خدمات و یا مطلبی هستید اولین کاری که انجام می دهید ورود به گوگل و سرچ هدف مورد نظرتان است. حال با لیستی از سایت ها و لینک های متفاوتی مواجه می شوید که مسلما اولین لینک ها را برای ورود انتخاب می کنید به این دلیل است که تمامی مدیران طراحی سایت ها به دنبال آمدن به نتایج برتر گوگل هستند چرا که به این ترتیب بیشتر دیده خواهید شد و مشتریان و مخاطبان بیشتری جذب می کنید که موجب افزایش درآمد و سود شما می شوند.

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت
شرکت های طراحی سایت ، ساخت سایت ، هزینه طراحی سایت ، هزینه طراحی سایت ، هزینه طراحی سایت ، سفارش طراحی سایت ، تعرفه طراحی سایت ، سفارش طراحی سایت ، هزینه طراحی سایت ، طراحی وب
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان