امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با گچ برگ ضد حریق آشنایی دارید؟
#1
گچبرگ ضد حریق
گچ برگ مقاوم در برابر حریق  (Fire Resistance gypsum board) را گچ برگ با پیوستگی بهبود یافته برای دمای بالا نیز می گویند. در هسته گچی این گچ برگها از الیاف شیشه برای افزایش مقاومت در برابر حریق استفاده می شود. از این پنل های گچی برای پوشش سازه فولادی ساختمان های بلند مرتبه و سایر محل های که نیاز به محافظت در برابر حریق وجود دارد، استفاده می گردد.گچ برگ FR  ،صفحات روکش داری هستند که گچ آنها حاوی الیاف فایبر گلاس میباشد که باعث می شود صفحات روکش دار را در برابر آتش مقاوم سازد.گچ برگ باتیس دارای بهترین نوع گچ برگ ضد حریق است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گچ برگ ضد حریق به سایت مهام تجارت مراجعه بفرمایید.
https://mahamtejaratco.com/
کناف چیست؟ 

نوعی پانل گچی با روکش کاغذی می باشد که برای ایجاد دیوار کاذب ، سقف کاذب و ایجاد دکور روی سقف و دیوار مورد استفاده قرار میگیرد.کناف در واقع نام یک برند تجاری در پنل های گچی می باشد. این پنل ها در ایران بنام کناف شناخته شده است.نام دیگر پنل های گچی کناف است.نام کناف در اصل نام تجاری سیستم ساخت و ساز خشک ( بدون استفاده از آب ) است.کناف در واقع همان گچ برگ است.

خرید کناف

به دلیل اینکه جنس کناف بسیار سبک است در زمان زلزله ایمن تر خواهد بود و در صورتی که در برابر آتش مستقیم قرار بگیرند در حدود 3 ساعت از خود مقاومت نشان می دهند. از آنجایی که با کمک کناف بار مرده ساختمان کاهش پیدا می کند از هزینه های مربوط به سازه و فوندانسیون هم کاسته می شود. کناف ها در برابر صوت، رطوبت و همچنین حرارت عایق هستند و به راحتی و با سرعت قابل نصب می باشند.
در صورت بروز حوادثی مثل زلزله به دلیل کاربرد مصالح سبک به نحو چشمگیری از خسارات جانی کاسته می‌شود. در حالی که در روش سنتی عمده خسارات جانی بر اثر سقوط مصالح سنگین مانند تیرآهن و آجر است.

مصالح به کار رفته در این محصول قابلیت بازیافت دارند و با محیط زیست سازگارند.
عایق صوت، رطوبت و در صورت استفاده از رویه فایبر گلاس عایق حرارتند.
قابلیت قرار گرفتن و اجرای امکانات اضافی و استقرار و اجزای متمم‌ سقف مانند نصب چراغ‌های سقفی و اجرای نورپردازی در سقف‌های کاذب ساخته شده از این محصولات فراهم است.
مجموعه این خصوصیات سبب می‌شود این نوع از مصالح گزینه قابل قبولی برای نوسازی، بازسازی و ایجاد فضای جدید با جلوه‌های بصری متنوع و مناسب باشند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان