امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجام پایان نامه دانشجویی
#1
مشاوره انجام پایان نامه شیمی

رشته شیمی (Chemistry) در ایران در مقطع لیسانس دارای گرایشهای محض و کاربردی می باشد و در مقطع کارشناسی ارشد دارای پنج گرایش‌ اصلی شیمی تجزیه، شیمی آلی، شیمی معدنی، شیمی فیزیک و شیمی کاربردی می باشد. طی چند سال اخیر گرایش هایی بین رشته ای نظیر نانو شیمی، بیوتکنولوژی، شیمی دریا، شیمی مواد غذایی، شیمی آفت کشها، شیمی دارویی، شیمی نفت و کاتالیز، پلیمر و فیتوشیمی به گرایش های شیمی اضافه شده است.
شیمی تجزیه به مطالعه شناسایی و بررسی اجزا بصورت طبیعی یا مصنوعی مواد می پردازد. کنترل کیفی محصولات ، کنترل آلاینده های آلی و پساب صنعتی، علوم پزشکی و بالینی)، عیارسنجی از مهمترین کاربردهای علم شیمی تجزیه می باشد.. انجام پایان نامه شیمی تجزیه غالبا در موضوعات مرتبط با کروماتوگرافی ، الکتروشیمی و اسپکتروسکوپی قابل انجام است. به طور کلی استخراج، شناسایی و تعیین داروها، آفت کشها، هیدروکربنها، انواع ترکیبات سمی دیگر و فلزات سنگین از انواع نمونه ها.
مشاوره انجام پایان نامه ریاضی

ریاضیات کهن ترین علم بشری است. تحقیقات باستان شناسی وجود مطالعات ریاضی را تا 2000 سال پیش از میلاد مسیح اثبات کرده ‌اند. برای علم ریاضی تعریفی که مورد قبول همگان باشد وجود ندارد، اما به‌طور کلی می‌توان آن را علم مطالعه مقادیر، ساختارها، فضاها و تغییرات دانست. ریاضی مادر علوم است و ردای آن را می‌توان در کلیه علوم از مهندسی و اقتصاد گرفته تا علوم انسانی مشاهده کرد.
جبر در واقع گسترده ‌ترین شاخه ریاضیات است که از حل معادلات مقدماتی تا مطالعه ساختارهای ریاضی را در بر می ‌گیرد ( هر ساختار ریاضی متشکل از یک مجموعه و یک یا دو عمل دوتایی روی آن است که در یک سری اصول معین صدق می‌ کنند). جبر قویترین ابزار موجود در ریاضی است به گونه‌ای که در کلیه شاخه ‌های ریاضی و علوم دیگر کاربردهای فراوان دارد.
هدف مشاورتز راه اندازی مرکزی برای پشتیبانی از دانشجویان و جامعه علمی در راستای آموزش انجام پایان نامه و برگزاری دوره های تخصصی مقاله نویسی و پایان نامه نویسی می باشد.
مشاورتز به دانشجویان عزیز پیشنهاد می نماید با شرکت در دوره های آموزشی مهارت و دانش لازم در راستای پایان نامه خود را کسب نمایند.
مشاوره انجام پایان نامه زیست شناسی

زیست شناسی علم شناخت حیات است و ویژگی ها و رفتارهای موجودات، چگونگی تشکیل گونه ها و انواع موجودات و روابط آنها با محیط زیست را مورد بحث قرار می دهد. اصطلاح بیولوژی به انگلیسی biology از واژه یونانی بیوس به معنای زندگی و پسوند لوژیا به معنی مطالعه مشتق شده است. علم زیست شناسی پایه های علومی است که بنحوی با زندگی موجودات سروکار دارد و می تواند گویای بسیاری از حقایق موجود درطبیعت باشد. این حقایق می تواند ازعوامل وراثت گرفته تا مولکولها و بافت های بدن موجودات باشد. زیست شناسی تنوع حیات را مورد بررسی قرار می دهد و درواقع طیف گسترده ای از رشته های علمی است که اغلب رشته های مستقل به حساب می آیند. بنابراین زیست شناسان حیات را از روی دامنه وسیعی از شاخص ها مورد بررسی قرار میدهند.
بدون شک نمی توان از نقش میکروارگانیسم ها در جهان هستی و اهمیت کاربرد رشته میکروبیولوژی برای بررسی این میکروارگانیسم ها غفلت کرد. در این علم ارتباط میکروارگانیسم ها با یکدیگر و همچنین با موجودات عالی تر مانند انسان، حیوانات و گیاهان مورد بررسی قرار می گیرد. این رشته دو جنبه مهم دارد: یکی مبارزه با میکروارگانیسم های خطرناک که حیات انسانها و دیگر موجودات را به خطر می اندازند و میکروبیولوژیست ها با شناسایی مسیربیماری ، چرخه بیماری را متوقف می کنند. جنبه دیگر استفاده بهینه از میکروارگانیسم ها برای تولید مواد غذایی و همچنین تولید داروهای پزشکی است. اهمیت این رشته باتوجه به نیاز صنایع غذایی ، علوم پزشکی و دارویی ، سازمان محیط زیست ، صنایع و معادن ، کشاورزی و دامپروری به کارشناسان این رشته بخوبی روشن می شود.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان