امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جستجوگر هوشمند پی کار
#1
شرکت پیشگامان فناوری طلوع مهر؛ارائه دهنده خدمات برنامه نویسی از اولین محصول خود با عنوان پی کار رو نمایی کرد.

موتور جستجوی پی کار امکان یافتن آگهی های استخدام تهران و شهرستان ها را برای شما فراهم خواهد کرد.شما در پی کار بدون نیاز به اینکه به چندین سایت و یا روزنامه مراجعه کنید می توانید آگهی های بیش از 700 شهر کشور در عناوین شغلی مختلف و متنوع و با پوشش رشته های مرتبط دانشگاهی و مرتبط و مهارتی را در یکجا و با سهولت و دسترسی سریع و نیز حفظ امانت از منابع معتبر برای خود داشته باشید.
تنوع پی کار شامل شغل هایی اعم از مهندسی، پزشکی، فنی، عمرانی، خدماتی و... می شود.
در موتور جستجوی پی کار می توانید آگهی های مورد نظر خود را نشان دار کرده و در صورت نیاز در مراجعات بعدی به سایت پی کار بدون نیاز به جستجوی مجدد به آن ها دسترسی داشته باشید. شما با استفاده از پی کار به تمامی آگهی های استخدام استان های کشور اعم از تهران، استخدام مشهد، استخدام اصفهان، استخدام اردبیل، استخدام شیراز و... و نیز اغلب شهرهای بزرگ و کوچک استان های کشور را به طور مجزا و بدون نیاز به فیلترگذاری و جستجو در اختیار دارید.
لازم به ذکر است تمامی عناوین شغلی با بیش از 100 عنوان شغل در پی کار وجود دارد و شما به سهولت به آنها دسترسی دارید. پی کار با دارا بودن فیلترهای متنوع شما را قادر می سازد تا با انتخاب شهر یا استان و رشته خود و نیز شغل متناسب و مورد علاقه تان به جستجوی کار مورد نظر خود پرداخته و علاوه بر آن ویژگی هایی نظیر استخدام دولتی یا خصوصی بودن کار، جنسیت، زمان کاری (نیمه وقت یا تمام وقت) را نیز دارا می باشد تا شما را به بهترین و مطلوب ترین آگهی های استخدامی رهنمون کند.
پی کار شما را قادر خواهد ساخت تا بدون نیاز به جستجوی در سایت های مختلف و یا مراجعه حضوری به مراکز کار رزومه و مهارت های خود را با کارفرما به اشتراک بگذارید و یا تماس به صورت غیرحضوری از شرایط کارو زمینه فعالیت آگهی درج شده در پی کار مطلع شوید و در زمان و وقت خود صرفه جویی کنید.
پی کار به دانش آموزان و دانشجویان و یا افرادی که به دنبال شغل متناسب خود در آینده هستند کمک می کند تا بازار کار رشته مورد نظر خود را سنجیده و با حتی مسیر شغلی خود را در آینده با توجه به نیاز بازار ترسیم کرده تا بتوانند به بهترین نتیجه ممکن برای خود دست یابند.
موتور جستجوی پی کار این امکان را برای کارجویان محترم فراهم خواهد کرد تا بدون جستجوهای متعدد به تعداد کثیری از آگهی های استخدام شهر و رشته و شغل مورد نظر خودشان به طور یکجا دسترسی داشته باشند.
پی کار موتور جستوی هوشمند آگهی استخدام تهران و شهرستان است. در پی کار میتواند مطابق با نیاز خود به دنبال شغل های دولتی و خصوصی باشید. این سامانه به سرعت آگهی های مطابق شرایط شما را از میان هزاران آگهی درج شده در سایت های معتبر کاریابی جستجو کرده - و با حفظ امانت - در اختیار شما قرار می دهد.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان