امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمل بار به ترکیه بدون خسارت
#1
حمل بار به ترکیه
حمل بار به ترکیه شاید دغدغه افراد زیادی باشد. ترکیه کشوری است آسیایی و اروپایی که میان شش کشور آسیایی و دو کشور اروپایی واقع شده است. پایتخت ترکیه شهر آنکارا و بزرگترین و مهم ‌ترین شهر آن استانبول می‌ باشد. از شهرهای مهم دیگر آن می ‌توان به: ازمیر، بورسا، آدانا، آنتالیا، قونیه و غازی عینتاب اشاره نمود.
کشور ترکیه در دهه اخیر با رشد اقتصادی سریع در میان اعضای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه به یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی در اروپا بدل شده است به طوری که در بخش های مختلف نیز بسیاری از کشورهای اروپایی توان رقابت با این کشور را ندارند. در کنار پیشرفت های قابل توجه در بخش های مختلف ، ترکیه در بخش تولیدات صنعتی، اروپا را پشت سر گذاشته است. پس از توافق بین ترکیه و اتحادیه اروپا، سهم ترکیه در بازار اروپا افزایش چشمگیری یافت و در حوزه های مختلفی مانند تولید وسایل خانگی، تجهیزات برقی، پوشاک، ساخت و ساز، کشتی سازی، خودروسازی و غیره پیشرفت بسیاری کرده است.

روش های حمل بار به ترکیه
حمل هوایی بار به ترکیه
یکی از روش های حمل بار از ترکیه ، حمل هوایی از ترکیه است. حمل هوایی از ترکیه سریعترین روش ارسال بار از ترکیه می باشد. در این روش بسته به نوع ایرلاین زمان ارسال بار متغیر بوده اما این زمان غالبا یک روز است.
تعدادی از مراحل حمل بار به ترکیه
بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به ترکیه
کارشناسان باربری ترکیه با تماس و درخواست شما بصورت تلفنی یا حضوری برای ارسال بار به ترکیه شما را مشاوره خواهند داد. ترجیح ما این است که کارشناسان ما بصورت حضوری برای مشاوره در منزل شما حضور پیدا کنند.در این صورت بهتر میتوانند شما را راهنمایی کنند. در این مرحله نوع ماشینی که برای حمل بار تا گمرک غرب مورد استفاده قرار میگیرد، به همراه نرخ دقیق کرایه به شما اعلام میشود.

تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه
پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینری که باید اثاثیه شما داخل آن قرار داده شده و به ترکیه ارسال شود تخمین زده می شود. قابل ذکر است که باربری ترکیه دو نوع کانتینر 20 فوتی و 40 فوتی برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد.
منبع: باربری ترکیه
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان