امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر به ترکیه
#1
کشور ترکیه مهد تمدن و پایتخت فرهنگ و تمدن و نقطه ی اتصال دو مجموعه کشورها ی آسیا و اروپا است . تور ترکیه همواره در‌این مملکت در جریان است . از آغاز مورخ , مرزو بوم آناتولی بخشی از مرزو بوم های اول بوده که مسافرت اقوام متفاوت به آن انجام می شده‌است .
ترکیه آکنده‌از مقصدهای توریسم برای گردشگر های جهان است . به همین منظور است که گردشگران متعددی هر ساله تور ترکیه را برای هجرت خویش گزینش می نمایند . از گنبد و مناره های استانبول گرفته تا ویرانه های رومی در کرانه های غربی و جنوبی , از سواحل آنتالیا و گردشگاه های مدیترانه ای تا کوه های مه آلود دریای سیاه شرقی .
کشتی های مسافربری به همه نقاط متعدد ترکیه میروند . مسافران این کشتی های کروز مسافری میتوانند از بنادر و مرکزها شهرهای استانبول , ازمیر و کوش آداسی دیدن نمایند . کشتی هایی که در میان قبرس شمالی و مرسین و میان بودروم و مارماریس و جزیره ها یونان جنبش می نمایند , مورد های دیگری برای داخل شدن به کشور ترکیه و تور ترکیه که یکی‌از دوست داستنی ترین توراروپا می‌باشند .
ترکیه با آب های آزاد و کوه های بلند اشراف شده‌است . این میهن دارنده زیبایی های ارگانیک فوق العاده ای است . ترکیه واجد شرایط آب و هوایی متفاوتی از آب و هوای مجموعه کشورها ای تا مدیترانه ای و اقیانوسی است .
چیزی که ترکیه را به یک مرزوبوم چهار فصل تبدیل می نماید آب و هوای متعدد آن است که در بخشها شمال ترکیه آب و هوای اقیانوسی و در جنوب آن آب و هوای مدیترانه ای و معتدل حاکم می‌باشد .
شما در کلیه ارتفاع سال می‌توانید ترکیه را برای مسافرت خویش تعیین فرمائید چون بخشها جنوبی در ماه های فصل‌تابستان میان گردشگران فراوان دوستداشتنی می‌باشند و بخش ها مرکزی و شمالی بیشتر در ماه های فصل‌زمستان بوسیله گردشگران مشاهده می شود.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان