امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی وب سایت کاریابی
#1
سایت های کاریابی و استخدامی یکی از انواع قدیمی سایت ها می باشند که به علت کاربران کم اینترنت در گذشته بازدید کننده و متقاضی زیادی نداشتند . اما در سال های اخیر این وب سایت ها میزبان تعداد زیادی از کارجویان و کارفرمایان شده اند . وب سایت های کاریابی واسطه ای بین کارفرما و متقاضیان کار هستند .

طراحی وب سایت های کاریابی نیز مانند وب سایت های دیگر انجام می شود . از آنجایی که دسته بندی مشاغل مختلف بسیار گسترده است ، از این رو همه دسته بندی های مشاغل موجود در وب سایت باید درج شود . بهتر است در معرفی هر شغل ؛ حرفه ، رشته تحصیلی مورد نیاز و دیگر توضیحات ذکر شود . وب سایت کاریابی می تواند سایت اطلاع رسانی نیز باشد با درج مقالات مفید در زمینه معرفی مشاغل مختلف می توانید کاربران زیادی را جذب کنید .

اساس کار اغلب وب سایت های کاریابی و استخدامی به این صورت می باشد که با دریافت مبلغی آگهی استخدام کارفرما را در وب سایت به اشتراک می گذارند و همچنین آگهی ها را به کارجویان مرتبط با آن ارسال می کنند . برای ارسال آگهی استخدام به کارجو برخی از وب سایت هزینه ای را از آنها دریافت می کنند اما برخی دیگر این کار را به صورت رایگان انجام می دهند . در گذشته موسسات کاریابی مختلفی درسطح شهر وجود داشت این موسسات برای کارجویان شغل مورد نظرشان را جستجو می کردند و در صورت استخدام درصدی از حقوق اول آنها را به عنوان دستمزد دریافت می کردند . البته این موسسات هنوز هم وجود دارند اما با طراحی وب سایت های استخدامی و کاریابی ، مراجعه کنندگان این موسسات کاهش یافته است . طراحی وب سایت های کاریابی باعث شده است که افراد بتوانند به راحتی شغل مورد نظر و مرتبط با رشته تحصیلی و حرفه خود را به راحتی پیدا نمایند . مخاطب این نوع وب سایت ها اغلب دانشجویان و جوانان هستند . همچنین اغلب شرکت ها که آگهی استخدام می دهند شرکت های مطرح و معروف می باشند.

طراحی وب سایت کاریابی
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان