امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهاجرت به کانادا بوسیله دعوت نامه از خویشاوندان
#1
مهاجرت به کانادا بوسیله دعوت نامه از خویشاوندان
اگر شما قصد دارید، کعه توسط دعوت نامه ارسالی از کانادا، مهاجرت کنید، می بایست در این حالت باید یکی از اعضای خانواده ساکن کانادا باشد و همچنین بتواند شرایط اسپانسری شما را تامین کند. لازم به ذکر است، که خود متقاضی مهاجرت به کانادا نیز یک سری شرایطی که باتوجه به نوع درخواست متفاوت می باشند، را آماده کند. درخواست ویزای مهاجرت از طریق خویشاوندان فقط مخصوص همسر و یا فرزندان نیست. بلکه اقوام و سایر بستگان و حتی کودکی که قصد سرپرستی آن را دارید، نیز شامل این برنامه می شود.

شرایط مهاجرت پرستاران به کانادا
برنامه مهاجرت به کانادا از طریق پرستاری تحت عنوان live-in caregiver program مشهور است. مراحل انجام کار به این صورت است که در صورت تاییدیه مدارک و کامل بودن شرایط ویزای اقامت 1 ساله پرستار دریافت می کند، که قابل تمدید تا 3 سال به شرط می باشد. به زبان ساده می توان این جوری بیان کرد که پرستار متقاضی مهاجرت در صورت داشتن سابقه کار و شرایط مناسب برای پرستاری کودکان یا سالمندان یا معلولان کانادایی به کانادا مهاجرت می کند. در صورتی که بتواند دو سال سابقه کار کامل در کانادا بدست بیاورد (معادل 3900 ساعت – روزی بیشتر از 10 ساعت در کل دوسال) میتواند درخواست اقامت دائم دهد. بعد از دریافت اقامت دائم نیز می توانند حتی شغل خود را تغییر دهند.

در این روش نیز مانند سایر روش های مهاجرتی باید از در نوع ایالت و استان کانادا که قصد مهاجرت را دارید، اطلاعات بدست آورید. چون شرایط استان ها ممکن است با هم تفاوت داشته باشند.
پاسپورت کانادا
برای دریافت پاسپورت کانادا باید پیش نیازهایی زیر تامین گردد و وضعیت آن ها مشخص شود.

الف) وضعیت اقامت دائم Permanent Resident status
ب) مدت زمان اقامت در کانادا
ج) پرداخت مالیات درآمد
د) مهارت های زبانی
ه) اطلاعات راجع به کشور کانادا
و) عدم ممنوعیت و موارد مجرمانه
برای اطلاعات بیشتر در خصوص روش های مهاجرت به کشور کانادا این جا را ببینید.

مهاجرت به آمریکا به روش سرمایه گذاری
بی شک آمریکا کشوری قوی در دنیا به حساب می آید و سرمایه گذاری در آن نیز فواید بی شماری دارد. همچنین می توان با تامین پیش نیازهای لازم و تامین زمان لازم 5 سال بعد از مهاجرت به آمریکا برای اقامت دائم آن اقدام کرد. در این بخش قصد داریم در خصوص روش های مهاجرت به آمریکا صحبت کنیم برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت بهارگیت مراجعه فرمایید

ویزای سرمایه گذاری آمریکا ،ویزای EB5 نام دارد، که از سال 1990 در قانون این کشور تصویت شده است. این ویزا روشی برای دریافت گرین کارت آمریکا برای افراد خارجی به حساب می آید. گرین کارت (کارت سبز) کارتی است سبز رنگ که مجوز اقامت دائم آمریکا می باشد. دارندگان این کارت حق زندگی، کار یا تحصیل به صورت دائم در آمریکا را خواهند داشت. از آنجایی که اقامت بعضی کشورها منجر به لغو اقامت کشور اولیه می شود، اقامت آمریکا مشکلی در این خصوص ایجاد نخواهد کرد.

اگر شما بالای 18 سال باشید، می توانید در انتخابات محلی و ایالتی که نیاز به تابعیت آمریکایی ندارد، شرکت کنید. تنها تفاوت شما با آن ها در حق رای شما در انتخابات فدرال و دولت آمریکا است. به بیان ساده تر تنها نمی توانید در انتخابات رئیس جمهور آمریکا شرکت کنید. پس با مهاجرت به آمریکا و دریافت گرین کارت از تمام مزایای این کشور بهره مند خواهید شد. در ادامه ویژگی های برنامه سرمایه گذاری آمریکا (EB5)، پیش نیازهای لازم و روش های سرمایه گذاری در آمریکا توضیح داده خواهد شد.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان